26. 02. 2015

Výrobky od firmy Kompava používam od začiatku svojej súťažnej kariéry. Začínala som aminokyselinami a 80% proteínom. Proteín som si vždy kupovala v 3kg balení. Vyhovovala mi chuť, kvalita aj to, že som mala k dispozícii vždy rôzne chute. Nemusela som sa preto báť, že sa niektorej príchute prejem. Momentálne som si veľmi obľúbila Argino drink. Predstavuje komplex najdôležitejších aminokyselín. Užívam ho počas tréningu a doslova cítim, ako sa mi do svalov vlieva krv a s ňou nová energia, takže som schopná celý trénink plnohodnotne odtrénovať. Veľmi dobré skúsenosti mám aj s Glutamínom. Počas rysovania mám vďaka nemu stále dosť síl na trénink, aj napriek tvrdej diéte. Dokonale pomáha mojím svalom regenerovať. Všetky tieto, ale i ďalšie výrobky od Kompavy doporučujem aj svojím klientom. Viem, že ponukám kvalitné slovenské produkty v rozumnej cene.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.