04. 09. 2017

Dobrý deň do Kompavy,

Rada by som sa s vami podelila o moju pozitívnu skúsenosť s produktom Serrapeptáza. Priznám sa, predtým som o produkte vôbec nevedela, až kým mi ju odporučila moja známa na môj problém, ktorý sa neustále opakoval. Trpím stále sa vracajúcimi zápalmi močového mechúra. Každý mesiac to isté a dookola. Vybrala som veľa liekov, ktoré som dúfala, pomôžu. Áno zabrali, ale len na chvíľu. Zápal pretrvával a ja som sa trápila stále s bolesťami.

Dnes je to prvýkrát, čo si môžem povedať, že už druhý mesiac, neviem, čo je to zápal močových ciest.  Serrapeptázu som začala brať 2 kapsulky ráno a 2 kapsulky večer vždy na prázdny žalúdok. Nedám na ňu dopustiť. Je úžasné, že niečo také  vyrába slovenský výrobca a v takej kvalite. Určite odporúčam každému, kto má v tele zápal. Počas užívania som nemala žiadne negatívne vedľajšie účinky. Určite si ju ešte objednám J Navyše chcem pochváliť aj e-shop, dnes si objednáte a zajtra vám zvoní pri dverách kuriér aj s balíkom J

Pozdravujem do Kompavy,

Radka G.  

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.