26. 02. 2015

Kortikostereoidy sú hormóny produkované bunkami kôry nadobličiek. Sú syntetizované z cholesterolu. Rozdeľujeme ich na glukokortikoidy a mineralokortikoidy. Glukokortikoidy regulujú metabolizmus cukrov a bielkovín v tele. Mineralokortikoidy zase riadia v tele hospodárenie s minerálmi a vodou. Majú protizápalové a analgetické účinky, zmierňujú zápaly a bolesti, posiľňujú imunitný systém. Najviac z týchto hormónov sa v ľudskom tele vyprodukuje kortizolu a hydrokortizolu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.