Krásny úsmev bez herpesu, už navždy! 26. 02. 2015

S úsmevom môžeme dôjsť ďaleko. Ešte ďalej môžeme dojsť s úsmevom a zbraňou, ktorá sa postará, aby náš úsmev bol dokonalý.

Al Capone

Dnešná doba kladie na nás vysoké nároky, aby sme sa presadili a našli uplatnenie. Zdravý životný štýl a príjemný vzhľad sa často stávajú podmienkou pre úspešný štart. Mnohí z vás vedia, ako dokáže znepríjemniť ba až pokaziť výnimočnú príležitosť alebo dôležité stretnutie: opar na perách!

Odkaľ sa herpes (lat. herpes simplex) alebo opar vzal?

Herpes na pere bol prvýkrát popísaný v 1. storočí nášho letopočtu rímskym lekárom Herodotom. Túto ,,drobnú nepríjemnosť“ poznali aj starodávni Gréci, ale trvalo stáročia, kým vedci zistili, že sa jedná o ochorenie zapríčinené herpetickými vírusmi. Vírus je neurotropný, šíri sa pozdĺž nervových vlákien do kože a sliznice. Výskumy ukazujú, že takmer 90% ľudí vo veku nad 30 rokov bolo už niekedy vo svojom živote vystavených tomuto vírusu. U väčšiny ľudí sa po prvej infekcii vytvorí dostatočná imunitná obrana. Je však stále veľké množstvo ľudí, u ktorých sa opakuje choroba na jednom mieste tela, najčastejšie na pere. Jediným nositeľom a prenášačom vírusu je človek. Väčšina populácie má počas života kontakt s vírusom, pričom len u časti dôjde k prejavu ochorenia.

Čo ho môže vyprovokovať?

Možno práve stres, ktorý ste prežívali pri prípravách na očakávanú udalosť, alebo nedávne prechladnutie a s ním spojená oslabená imunita... možno to bolo jednoducho fyzické vyčerpanie. Môže to byť chlad alebo naopak nadmerné a intenzívne opaľovanie.

Ako s nim bojovať?

My máme zbraň! L-lyzín extra.Táto aminokyselina má vynikajúcu schopnosť pôsobiť proti herpetickým vírusom, výraze podporuje imunitný systém a všeobecne má výrazný protivírusový a antibakteriálny efekt. L-lyzín má aj veľa iných užitočných vlastnosti - podieľa sa na syntéze svalových buniek, funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka svalovej hmoty, podporuje absorpciu vápnika, udržuje rovnováhu dusíkatých látok v organizme.


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.