26. 02. 2015

V rámci Grand Prix Slovakia v ľahkej atletike sa firma Kompava ako sponzor zabezpečujúci pitný režim pre všetkých účastníkov zúčastnila týchto pretekov.

Súťažilo sa v bežeckých disciplínach – šprintérskych a vytrvalostných, v skoku do výšky a do diaľky (v trojskoku) a v ďalších zaujímavých disciplínach (guľa, disk, oštep, kladivo). Pretekov sa zúčastnili významní športovci, ktorí podali aj veľmi pekné výkony (Anton Novosad, Jožko Repčík, Tomáš Čelko, Peter Horák). Na záver GPS si vyskúšali svoje sily v behu na krátke trate aj žiaci a žiačky základných škôl.

Kompava podávala veľmi chutné športové nápoje HypoFit v rôznych príchutiach (opäť najúspešnejšia novinka čierna ríbezľa!) a prezentovala sa vo veľmi peknom prostredí.

spracoval:V.Vrba

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.