26. 02. 2015

Prípravy Kristíny Lapinovej na IRONMAN World Championship vrcholia. Triatlon sa uskutoční 13.11.2010 v Cle­arwather na Floride. Súťažiaci budú musieť prekonať 1,2 míle plávania, 56 míľ na bicykli a 13,1 míle behom. Pri príchode našej reprezentantky do Miami ju privítal dážď a dusné počasie. Po dvoch dňoch sa počasie zmenilo na slnečné, avšak s vysokou veternosťou. Pred dvoma dňami sa ustálilo počasie. Teplo je však iba v dopoludňajších hodinách a more je podľa slov Kristíny „strašne studené“. Cestou do Clearwateru absolvovala výprava cestu cez národný park Everglades, kde mali možnosť vidieť miestne močiare s krokodílmi v teráriách. V stredu (10.11.2010) s celou výpravou dorazili do miesta šampionátu. „Odprezentovala som sa a skúsila vodu. Bicykel som dnes výnimočne vynechala pretože ma už poriadne bolí zadok od každodenného vysedávania v sedle. Vidno je od 6:30 do 18:30, a keďže je ráno zima na vysedávanie, spoznávam kraj z bicykla už od 7:00“, opisuje svoje dni Kristína. Príprava pokračuje behom, strečingom a abecedou. „More v Clearwatery nie je až také čisté a priehľadné ako by sa z názvu zdalo. No dnes sa mi podarilo vidieť pri brehu medúzu, čo ma veľmi nepotešilo. V piatok ma čaká bezsenná noc a v sobotu idem na to.“ Samotný pretek začína o 6:55, čo bude veľmi náročné pre všetkých pretekárov. Súťažiaci budú musieť prejsť prideľovaním čísiel a kontrolou bicyklov už od piatej ráno. „V túto rannú hodinu je tu veľká zima a tma“, posťažovala sa nám Kristína. „Dúfam, že Vás nesklamem, aj keď viete, že závod potriem krvou a budem bojovať zo všetkých síl. Ďakujem všetkým sponzorom a teda i spoločnosti Kompava za podporu.“

Kristína, držíme ti palce a prajeme ti veľa síl. Kompava team

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.