26. 02. 2015

Zhubné nádorové ochorenie kde dochádza k nekontrolovanému bujneniu buniek lymfatického systému (lymfocytov).
Jedným z prvých príznakov lymfómu je zväčšenie lymfatických uzlín.

Nehodgkinovský lymfóm
Existuje viacero typov, všetky ale začínajú v bunkách lymfatického systému.
Vzniká, keď sa lymfocyt (B alebo T lymfocyt)začne nekontrolovane množiť, nechráni organizmus pred infekciami a inými chorobami a nezaniká vtedy, kedy by mal. Tieto bunky sa môžu rozšíriť skoro do každej časti tela.

Hodgkinov lymfóm
Ide o konkrétny typ malígného (zhubného) lymfómu, ktorý sa vyznačuje nekontrolovaným množením buniek ochranného systému, ktoré oslabujú funkciu imunitného systému a napádajú ďalšie oblasti organizmu.
Pravá príčina ochorenia nie je úplne objasnená, existuje podozrenie, že prekonanie infekčnej mononukleózy v detstve alebo mladosti zvyšuje náchylnosť na toto ochorenie.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.