26. 02. 2015

Firma Kompava ako výrobca kvalitnej športovej doplnkovej výživy nemohol chýbať na dlhoočakávanej vrcholnej kulturistickej akcii „Majstrovstvá Európy v kulturistike mužov, klasickej kulturistike a kulturistike zmiešaných párov“. Slovenskí reprezentanti v kulturistike opäť excelovali. Všetci sa spomedzi tvrdej konkurencie dostali do finále a vybojovali 8 zlatých a 4 strieborné medaily. Veľmi cenné boli aj 3 štvrté miesta a 1 piate umiestnenie. Slovensko spomedzi štátov Európy získalo jednoznačné prvenstvo.

Našu republiku reprezentovali aj vynikajúci športovci, ktorí počas svojej celoročnej prípravy užívajú výrobky firmy Kompava (Ľuboš Turčina, Juraj Vrábel). To svedčí len o tom, že doplnková výživa firmy Kompava naozaj zaberá. Veď na takúto vrcholnú súťaž sa dostanú iba tí najlepší!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.