Majstrovstvá Poľska v cyklotriale 26. 02. 2015

Veľkolepé preteky sa konali 8.6.2013 v centre Krakova pred krakovskou galériou. Počasie bolo nádherné a prilákalo veľa divákov, okoloidúcich turistov. Akcia bola sprevádzaná komentátorom, hudbou a naozaj sa dá hovoriť o vydarenej akcii. Sekcie boli postavené z umelých prekážok, ktoré boli zaujímavé pre jazdcov, ale aj divákov. Jazdilo sa cez autá, betónové skruže, stromy a iné ... Sekcie boli postavené vo výškach, čo sa divákom páči a ja sa tam cítim ako ryba vo vode. V kvalifikácii sa jazdilo 6 sekcií a šli sme 2-krát. Musím povedať, že sa mi darilo a dostal som len 4 trestné body, čo mi zaručilo postup do super finále z prvého miesta. Po krátkej pauze odštartovalo super finále, kde jazdili iba štyria jazdci a absolvovali iba 4 sekcie, na ktoré sa prišli pozrieť všetci diváci a zúčastnení na pretekoch. Bola to skvelá šou za sprievodu potleskov. Môjmu výkonu to len a len pomohlo a tak som sa predviedol v najväčšom štýle. Všetko čo som chcel vyšlo a tak som zaslúžene zvíťazil. Na tento pretek mi KOMPAVA pribalila ich nový produkt v praktickom balení K4 POWER. Je neuveriteľné, ako rýchlo som pocítil zmenu. Teplota vzduchu v daný deň bola okolo 30 stupňov. V tejto teplote na priamom slnku je každá športová aktivita namáhavá. JA môžem povedať, že som necítil žiadnu únavu. Je to naozaj neuveriteľné, ale naozaj to funguje. Počas kvalifikácie som zjedol 3 ,,gély" K4 POWER gel a v super finále len jeden. Rýchla energia na každú náročnú aktivitu.

Ďakujem veľmi pekne za podporu KOMPAVA. Váš tímový jazdec Ján Kočiš

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.