26. 02. 2015

Tak ako aj prevažná časť športujúcej populácie, či aktívnej alebo pasívnej, som vždy zanedbával kĺbovú výživu. Teda myslel som na to ale nevenoval som tomu dostatočnú pozornosť. Však keď to nebolelo tak načo. Ale nič nie je večné ani kĺbový aparát. Aktívne a závodne športujem už od svojich ôsmych rokov. Z toho kulturistike sa venujem už 12,5 roka. Po poslednej súťaži už aj mňa začali „konečne“ bolieť kĺby. A hneď tri aby mi nebolo málo. O kĺbovej výžive viem v teoretickej hladine dosť, akurát chýbala prax. Tú som zahájil s výživovými produktmi od firmy KOMPAVA s.r.o. sport nutrition konkrétne s výrobkom GELO 3 –komplex, nakoľko bol zložením čo do obsahu účinných látok /glukozamín, chondroitín sulfát, hydrolyzát želatíny/ ako aj s nápomocnými mikroživinami /vitamínový a minerálový premix/ suverénne najkvalitnejším výživovým produktom na kĺby na našom trhu. Po dvoch mesiacoch užívania moje bolesti ako aj kĺbov tak aj úponov a šliach prakticky úplne vymizli. Škoda len, že som to nezačal užívať už skôr. Bolo by to bez zbytočných bolestí a obmedzení čo dokážu bolestivé kĺby spôsobiť…

Eduard Chválny


Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.