26. 02. 2015

Kompava 1.03.2008 na Menďovom Memoriali – na Poľovníckej chate v Manínskej úžine.

Menďov memoriál je pretek„vytrva­lostno-orientačno zručný“pre odvážnych.Tento rok napriek výchrici EMMA, pretekalo v 3 hlavných disciplínach 22 pretekárov­.O Menďáku ako sa familiárne nazýva aj na http://www.hkmanin.sk/…007/text.htm http://www.hkmanin.sk/…006/text.htm Hovorí sa„Mŕtvym na pamiatku,živím na výstrahu“ Menďo-Vlado Ppindor zahynul v 1987 v severnej stene Hrub" vo Vys.Tatrách.

Na tejto akcii zabezpečovala Kompava pitný režim pre pretekárov, ktorí dobehli do cieľa.

Bežalo sa okolo Manína, každý s vajíčkom. Ak ho nedoniesol, tak sa mu započítavali trestné body. Manín cross a Manín MTB boli náročnejšie disciplíny, ale pretekári ich zvládli na výbornú. Na trati boli zaujímavé úlohy, ale aj náročné. Z nižšie uvedenej fotogalérie vidieť, že pretek to nebol jednoduchý. Tí najlepší boli odmenení a do cien prispela aj Kompava.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.