26. 02. 2015

Dňa 21. mája 2011 sa v Dome umenia v Piešťanoch konali Majstrovstvá Slovenskej republiky v kulturistike žien, fitness žien a mužov, bodyfitness a v novej perspektívnej kategórii fitness-bikiny. Po štyroch rokoch cieľavedomého cvičenia sa v svojej tretej súťažnej sezóne 20-ročná, vekom ešte juniorská pretekárka Adela Ondrejovičová, zverenkyňa trénera Pavla Jarábka z fitnesscentra P+D Jarábek Trenčín-Juh, stala majsterkou republiky v kategórii bodyfitness. Táto zlatá medaila nebola dlho sólistkou na hrudi našej pretekárky, pretože zbor rozhodcov pri posudzovaní všetkých pretekárok z rôznych kategórií tohto šampionátu odmenil Adelu titulom absolútnej majsterky republiky a najlepšou v medziročnom porovnávaní , akoby „skokan roka“. Do jej galérie medailí tak pribudli ďalšie dve zlaté, ktorými sa nominovala na Majstrovstvá Európy do Madridu. Dúfame, že ako úradujúcej absolútnej majsterke Európy z minulého roka z Ukrajiny sa jej bude i v Španielsku dariť a potvrdí svoje kvality z decembrových majstrovstiev sveta z Turecka, kde získala bronzovú medailu. V neposlednom rade sa za úspechom našej pretekárky skrýva aj správna životospráva a kvalitné, overené doplnky výživy od firmy Kompava. Pomocou doplnkov od tejto firmy sa v dôležitých etapách pred súťažou vycibrila jej výborná forma a kvalita, čoho výsledkom sú vynikajúce umiestnenia na európskych a svetových súťažiach. Tieto doplnky od firmy Kompava využívajú nielen naši pretekári, ale aj kondiční cvičenci v našom fitnesscentre. Poďakovanie za úspech patrí aj jej trénerovi Pavlovi Jarábkovi, ktorý po 20 – ročných skúsenostiach z prípravy pretekárov Adelu štyri roky odborne a cielene vedie, povzbudzuje, dohliada v priebehu celého súťažného obdobia.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.