Nový rozmer cvičenia 01. 07. 2016

Aktívnemu cvičeniu sa venujem cca 5 rokov. Predtým som robila veľa športov, ale až samotný fitness sa stal mojim najobľúbenejším športom. Necelé 2 roky sa venujem fitnessu aj súťažne. Mám rada tvrdé tréningy zamerané na formovanie postavy. Priznám sa, nemala som dôvod skúšať nové formy cvičenia avšak aj v tejto oblasti je veľmi potrebné sa neustále vzdelávať a rozširovať si obzory. Touto cestou som sa dostala k informáciám o E-Fit prístroji. Zo začiatku som bola veľmi skeptická, predsa len činky a stroje vo fitnes centrách sú dávno overené metódy :-)

Po absolvovaní prvého tréningu na E-Fit prístroji som úplne zmenila názor. Oblečenie, do ktorého ma trénerka Maťka obliekla má 12 nezávislých kanálov, ktoré zabezpečujú presné rozmiestnenie elektród na jednotlivých svalových skupinách, tým pokrývajúc takmer celé svalstvo tela. Takže tu úplne zmizli moje obavy z toho, ako dôsledne precvičím každú partiu tela. Cvičenie na E-Fite som absolvovala cca 7 krát a musím s čistým svedomím povedať, že je vidieť prvé výsledky. Postava sa začína krásne formovať, aj bez toho, aby som musela navštevovať fitnescentrum z čoho som úplne prekvapená. Dokonca cvičenie na prístroji E-Fit slúži na naštartovanie lymfatického systému, tvarovanie a spevnenie svalstva, zníženie prejavov celulitídy, redukciu kĺbovej záťaže a mnohých iných priaznivých účinkov pre Vaše telo, zdravie a imunitu. Čo je obrovské plus :-) Priam neuveriteľné, že  za 20minút tréningu dosiahne viditeľné výsledky.

Chcela som by som veľmi pochváliť aj trénerku Maťku za jej individuálny prístup aj to, ako ma dokáže povzbudiť aby som to nevzdala v posledných sekundách!

Pred cvičením si dávam Thermofit, ktorý mi nielen páli tuky ale mi aj dodá potrebnú energiu a zvýši vytrvalosť! Po tréningu som mála veľmi bolestivú svalovicu, až takú, že som sa v noci budila na bolesť. Maťka mi odporučila BCAA K4 Power od Kompavy a moja svalovica je momentálne minimálna. Milujem príchuť kiwi a tréning bez Thermofitu a BCAA si už nedokážem predstaviť.

Všetkým toto cvičenie veľmi odporúčam. Skutočne neoľutuje :-)

 

Petra Jesenáková

 

 

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.