14. 03. 2018

3.6. 2017 sme sa zúčastnili akcie Paráda 2017, ktorú organizoval Slovenský paralympijský výbor.

Akcia sa konala v športovo-rekreačnom areály na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom.

Pre deti bolo pripravených množstvo atrakcií, ako napríklad spevácke vystúpenia (Skrúcaný, Cmorík), skákacie hrady, šmýkľavky, divoký býk, stolný tenis, tvorivé dieľne a iné.

Na akcii bolo horúce slnečné počasie, v stánku sme ponúkali rehydratačný iontový nápoj plný vitamínov a minerálov – Hypofit v príchuti pomaranč, jablko/limetka a čierna ríbezľa.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.