26. 02. 2015

Výrobky Kompava sú súčasťou môjho života. Dosiahla som s nimi moje úspechy a pomáhajú mi v ceste za úspechom. Nedám dopustiť na Acidofit a 3 energy bar. Acidofit je skvelý bojovník v boji proti kŕčom. Vďaka nízkej energetickej hodnote a náhradnému sladidlu si ho môžem dovoliť užívať aj počas redukčnej diéty. Rýchle a kvalitné účinky šumivých tabliet Acidofit odporúčam a sama využívam hlavne po náročnej odvodňovacej časti prípravy. Okamžitý účinok, ktorý je zárukou efektívneho tréningu a pokojného spánku bez kŕčov. 3Energy bar je rýchly zdroj energie, ktorý mám vždy po ruke. Často mi slúži nielen ako náhrada jedného menšieho jedla, no taktiež je skvelá pred tréningom. Kvalitné sacharidy mi dodajú potrebnú energiu na silový tréning a L-karnitín účinne bojuje s tukovými bunkami. Taktiež zapezpečuje prísun vitamínov a minerálov, vďaka čomu som v pohode po celý deň. Perfekná kombinácia korpusu, želé a polevy, ktorú si obľúbi naozaj každý, je neodmysliteľnou súčasťou môjho jedálnička najmä v období objemovej fázy prípravy. Chcela by som sa touto cestou poďakovať spoločnosti Kompava za podporu a verím, že i naďalej budem dosahovať výborné výsledky.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.