26. 02. 2015

Moje úspechy som dosiahla vďaka tvrdej práci a príprave na súťaže. Za mojimi víťazstvami však stojí i spoločnosť Kompava a jej výrobky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou mojich tréningov. V prípravnej fáze, po tréningu, využívam Amino 2500, aby som zabránila katabolizmu svalstva. Celý rok užívam ProfetinFit80, ktorý ma oslovil hlavne výrobnou chuťou. Medzi ďalšie výrobky, ktoré užívam patrí: FitChitosferín a Amino BCAA forte. Na spaľovanie tukov, pred súťažou, mám overenú kombináciu ThermoFitu a L-karninu. Po súťaži každému odporúčam MSM na prečistenie organizmu. S výrobkami firmy Kompava som veľmi spokojná. Touto cestou by som sa chcela poďakovať za výrobky Kompava, ktoré mi pomáhajú pri mojej ceste za úspechom.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.