26. 02. 2015

Praslička roľná je nenápadná trváca rastlina, ktorá patrí do čeľade prasličkovité. Rastie ako burina na poliach, suchých lúkách, na slnku aj v polotieni. Prasličku s najliečivejšími účinkami však nájdeme na ílovitých pôdach. Rastlina je známa svojimi mnohostrannými účinkami a využitím. Pomáha pri vypadávaní vlasov, chorobách močových ústrojov, tuberkolóze, zvápenatení tepien, hemoroidoch a pri ženských ochoreniach.

Praslička je dôležitá predovšetkým pre jej veľký obsah kyseliny kremičitej. Praslička je spomedzi rastlín najbohatším zdrojom tejto kyseliny. Práve vďaka obsahu kremíku je hojne používaná v kozmetickom priemysle.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.