Pražená orechová kaša s proteínom 12. 05. 2015
Keby sme si denne dopriali namiesto sladkostí hrsť chrumkavých orechov, naše zdravie by sa nám určite poďakovalo.  Orechy sú  bohaté na vitamíny skupiny B, E, D a betakarotén. Minerálne látky ako selén, horčík, železo a mangán spolu s vitamínom B výživne pôsobia na každú bunku nervovej sústavy. Niektoré druhy orechov sú bohaté na nenasýtené omega 3-mastné kyseliny, ktoré blahodárne pôsobia na srdce. Veľmi účinne pôsobia nielen na naše srdce, ale aj na náš mozog. 

 
Potrebujeme:

5 PL ovsených vločiek

5 PL bieleho jogurtu

1 lyžička medu

1 vajce

1 KL škorice

1 PL nasekaných lieskových orechov

 

Postup:

V miske zmiešame vajíčko, jogurt, ovsené vločky, med a ochutíme trochou škorice. Na panvici ohrejeme trochu oleja a opečieme na nej pripravenú zmes. Opekáme z viacerých strán a miešame, až kým nebude vyhovovať vaším predstavám. Nakoniec pridáme orechy a potom proteín. Podávame buď samotné s banánom alebo s trochou bieleho jogurtu.


Dobrú chuť! :-)

Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.