Prebiotiká v strave 26. 02. 2015

Prebiotiká sú látky na báze nevypovedateľných substancií, ktoré nesmú byť rozložené v hornej časti tráviacej sústavy (od úst až po tenké črevo). Musia sa nezmenené dostať až do hrubého čreva a tam byť využité len určitými baktériami

Chemicky sa jedná o značne širokú skupinu:

1. Fruktooligo­sacharidy – inulín

2. Oligosacharidy – sacharóza, laktóza

3. Polysacharidy – vlákniny (celulóza, lignín, pektín)

Nachádzajú sa v ovsených vločkách, cestovinách, pšeničných otrubách, sójovej múke, čiernej fazuli, hrach, cesnak, cibuľa

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.