Prevencia kĺbov - Chondroitín sulfát 26. 02. 2015

Je jednou z hlavných stavebných časti chrupavky. Má výnimočnú schopnosť zadržiavať vodu v chrupavke a tým zabezpečovať jej elasticitu a mechanické vlastnosti. Znižuje aktivitu enzýmov, poškodzujúcich kĺbové chrupavky a má protizápalové účinky. Chondroitín sulfát zároveň ovplyvňuje činnosť ciev krvných kapilárach v blízkosti kĺbových štruktúr.

Má protitrombotický účinok, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a tým prispieva razantne k zníženiu srdcovo cievnych a mozgových príhod.

Síra obsiahnutá v molekule Chondroitín sulfát zabezpečuje chrupavkám hladkosť povrchu, výborné mechanické vlastnosti, optimálnu vlhkosť (zníženie bolesti poškodeného tkanivá), pružnosť a tvar (zvýšenie kĺbovej pohyblivosti v postihnutom mieste), priestorové využitie dutín (dorastanie chrupavky a jej zrýchlená regenerácia)


Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.