Pripravte sa na prémiovú športovú výživu, akú sme tu ešte nemali! 26. 08. 2015

Hovorí sa, že podľa sily metabolizmu sa dá predpokladať aj sila osobnosti. Pod silou metabolizmu si treba predstaviť kvalitu zdravia, vitalitu, primeranú kondíciu, ale aj výšku celodennej mentálnej energie. Opakom je mentálna hmla, ktorú okrem iného spôsobuje aj nízke mitochondriálne zdravie. Svoju energiu sa všetci pokúšame smerovať do činností, cez ktoré chceme byť užitoční nielen pre seba, ale aj pre druhých (práca, naplnenie, poslanie). Na to, aby sme rozvíjali svoj osobný potenciál a mohli sa stať lepšou verziou samého seba, potrebujeme nielen užitočnejšie poznatky, ale aj nástroje. Jeden takýto užitočný nástroj sme v Kompave vyvíjali a testovali už dlhé mesiace. A k dispozícii pre vás bude už čoskoro!

O čo konkrétne ide? 

Ide o nový rad špeciálnej prémiovej výživy pre športovcov, ktorá bude skvelým spôsobom dopĺňať aktuálnu Wellness radu (proteínový nápoj Wellness Protein a proteínové tyčinky Wellness Bar). Ide o produkt, ktorý unikátnym spôsobom pôsobí na náš metabolizmus a pomáha mu stať sa efektívnejším a zdravším zároveň. Ak si predstavíme, že metabolizmus väčšiny ľudí je závislý na sacharidoch (negramotnosť) a nedokáže využívať ako hlavný zdroj energie tuky (neflexibilita), tak tento problém nový produkt čiastočne alebo úplne vyrieši. Veríme, že vám pomôže stať sa flexibilnejším, efektívnejším a teda aj silnejším v tom najhlbšom základe (zdravie metabolizmu i bunkových mitochondrií). 

Tieto výživové doplnky budú znamenať revolučné premostenie medzi cukrovým a tukovým metabolizmom. A to všetko bez toho, aby ste museli na sebe dlhodobo experimentovať s faktormi, ktoré sú pre väčšinu ľudí stresujúce (čiastočné hladovanie, nízkosacharidová ketogénna diéta, iné). Ako prvé na trh prinesieme dva druhy tohto produktu (pred a potréningový) vo forme prášku.

Neskôr pribudnú aj praktické formy ako proteínová tyčinka a športový gél. Všetky formy pomáhajú optimalizovať nielen aeróbny, ale aj anaeróbny športový výkon. Aktuálne prebiehajú rôzne zaujímavé testy na športovcoch, ktorých výsledky vám oznámime neskôr. Produkt však nie je určený len pre športovcov a aktívnych ľudí. Svojou unikátnou vlastnosťou pomáha optimalizovať aj metabolizmus pracujúcich ľudí či staršiu generáciu. Týmto produktom opäť zvýšime štandardy, ktoré kladieme na funkčnú a doplnkovú výživu. Viac informácií o týchto prémiových produktoch a ich užitočných vlastnostiach, vám prezradíme čoskoro. Máte sa na čo tešiť! :)

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.