Probiotiká probiodom - dovolenka bez tráviacich ťažkostí 08. 07. 2016

Probiotiká Probiodom


Ako každý kto sa chystá do Ázie na dlhšiu dobu aj my s priateľom sme si prečítali rôzne diskusné fóra, ako prežiť cesty bez žalúdočných ťažkostí. Naša cesta mierila na Srí Lanku. Kto tam bol, sám vie, že tento ostrov okrem svojich krás ponúka Európanom aj rôzne iné zvyky. V miestnych reštauráciách si na hygienu domáci moc nepotrpia. Za mesiac sme vystriedali a ochutnali množstvo domácich špecialít. A budete sa čudovať bez akýchkoľvek tráviacich ťažkosti! Každé ráno a s každým jedlom sme však užívali Probiodom od f. Kompava. V jednej kapsulke je viac sko 2,5mld. probiotík v jednom grame. Kombinovali sme ho aj s L-lyzínom. 2kps ráno a večer. Ani klíma v lietadle a letiskách, či striedavé počasie na ostrove s našim zdravím vďaka posilnenej imunite nič neurobilo a my sme si cestovanie po Ceylone naplno užili! Vrelo odporúčame všetkým čo si chcú bez zdravotných ťažkostí užiť dovolenku v??exotike alebo po celom svete!

Veronika B. a Róbert K.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.