26. 02. 2015

Kolektív spoločnosti Kompava, rozhodla som sa napísať Vám a poďakovať za Váš výrobok „ Gelo- 3 komplex, ktorý mi pomohol pri problémoch, ktoré som mala v bedrovom kĺbe. Mala som veľké bolesti, až také, že mi tá bolesť vystreľovala až do členku cez nerv a pri chôdzi som mala nohu necitlivú a ťahala som ju za sebou. Začala som chodiť na masáž, do kúpeľov, kúpila som si emulziu natierala so si to sama, aj u lekára som bola, to čo som používala trošku utlmilo ale vrátilo sa to. Tieto bolesti trvali vyše mesiaca. Zľakla som sa lebo celý život som športovala v mladosti aktívne, organizmus je zvyknutý na určitý pohyb, tak v mojom veku teraz 2 – 3 krát do týždňa si idem zacvičiť ale keď sa mi to stalo zrazu som sa zľakla, že je koniec so športom. Dostala som kontakt na Mgr. Vrbu, že on mi poradí, aký prípravok užívať ako bývalá aktívna športovkyňa. Poradil mi prípravok GELO–3 COMPLEX., ktorý mi aj osobne doručil s tým, že ho musím pravidelne každý deň brať. Poviem Vám neverila som, že mi to môže pomôcť. Ale po 2 týždňoch som začala pociťovať úľavu, a teraz môžem povedať, že mi to ustúpilo celkom. Chcem Vám touto cestou poďakovať za pomoc, ktorá mi bola poskytnutá prostredníctvom poradcu a Vášho výrobku. Už teraz viem, že si objednám ešte jednu dávku Gelo – 3 a naďalej ostanem verná Vašim výrobkom a budem ich odporúčať aj ďalším, pretože som sa sama na sebe presvedčila, že výroba a ich použitie sa zakladajú na pravde. V závere tohoto môjho e-mailu Vám chcem do Vašej ďalšej práce popriať veľa úspechov nech sa Vám vo Vašej práci darí a nech vo Vašej firme je čo najviac tak kvalitných a perspektívnych poradcov ako je Mgr. Vrba, ktorý tým, že bol dlhoročným aktívnym športovcom, tejto práce rozumie.

Ďakujem Anka


Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.