Proteínovo- kokosové guľky 26. 02. 2015

Kokosová múka je bezlepková a ľahko stráviteľná forma múky, ktorá pomáha nielen zdraviu a tráveniu, ale aj chudnutiu. Rýchlejšie a ľahšie sa rozpustí v tráviacom trakte na energiu. Nezaťažuje tenké črevo so spracovaním. Je vhodná na prípravu všetkých pokrmov, do ktorých ide klasická múka. Kokosové produkty, nielen múka a mlieko, sa oplatí zaradiť do svojho jedálnička! Každá jedna časť z kokosového orecha má rozsiahle účinky na zdravie človeka. Obsahujú účinné látky, ktoré udržujú zdravie človeka na najvyššom stupni zdravia. 

 

Potrebujeme:

3 dávky proteínov KOMPAVA Zen Whey (najlepšie čokoládový)

120g ovsených vločiek

30g najemno nasekaných lieskových orechov

trocha škorice

2 lyžičky kakaa

80 ml mlieka /mandľové, sójové/

60g arašidového masla

kokosovú múku na obaľovanie


Recept je asi na výrobu 20 guličiek.


Postup:

Všetky ingrediencie okrem kokosu dáme do misky a dôkladne premiešame. Rukami vytvoríme 20 kokosových guličiek, obalíme v kokosovej múčke a dozdobíme.

Dobrú chuť! :-)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.