Radovan Petkov 26. 07. 2017

Dátum narodenia: 24.5.1991

Športová disciplína: behy/ultramaratóny

K prvým krokom v horách ma priviedol otec, no keďže som bol malý chalan, tak som tú krásu a zmysel nevedel pochopiť. Vždy som mu na to povedal : ,, čo z toho máš keď vylezieš na ten kopec? " 

O pár rokov neskôr keď som začal naše hory navštevovať a to hlavne moju srdcovku Vysoké Tatry, tak som prešiel od klasického turistu na ťažko cez lezca na skalách až po bežca po horských chodníkoch. Prišli prvé preteky  a tam som zistil, že to je to čo ma napĺňa. Začal som od krátkych behov, no stále som si chcel nejak posunúť hranice a niečo sa o sebe dozvedieť. Dnes sa pravidelne zúčastňujem horských ultramaratónov. Boli také, na ktorých išlo všetko podľa plánu, ale boli aj také kde človek siahne hlboko do zásob. Učí ma to úcte, pokore a sebapoznaniu.

Všetky behy absolvujem v barefoot (bosej) obuvi. Držím sa hesla Healthy&free

 

K4 power BCAA

Produkt ,ktorý užívam pravidelne odkedy vyšiel na trh,  pre mňa hlavne kôli rýchlejšiemu stráveniu v žalúdku v porovnaní s tabletovými BCAA.  K4 power BCAA užijem 1 hodinu pred dlhým behom ( 30km a viac ) . Počas behu mám jednu dávku ešte so sebou.  Veľké plus cítim hlavne čo sa týka regenerácie. Objektívne povedané pri pravidelnom užívaní nemávam rozbité svalstvo na nohách, čiže do ďalšieho tréningu idem zregenerovaný.

Plusy:

 • Výborná chuť
 • Rýchle strávenie a prechod do organizmu
 • Výborná voľba pre regeneráciu
 • Dobrá rozpustnosť vo vode

 Mínusy:

 • Veľmi rýchlo ich miniem :D

 Osobný recept pred dlhým tréningom (6-7 hodín ) : Šport Premium energy + K4 power BCAA+ A-AKG   

 

Sport Premium Energy

Dlho som hľadal niečo ľahké pred behom s postupným trávením. Resp. niečo ako tekuté jedlo plné zložiek potrebných pre dlhý beh v horách. Dostal sa mi do ruky Sport Premium Energy a po otestovaní som bol viac ako spokojný.

Jedna dávka Sport Premium Energy mi pokryje tréning na vyše 5 hodín ( odskúšané ) aj keď výrobca udáva 2-3 hodiny. Pre mňa veľké plus.

Hlavné prednosti

 • Výborná chuť ( testovaná  jahoda)
 • Dlhý pocit energie počas behu
 • Žiadne kolísanie energie
 • Nemám pocit hladu
 • Výborný produkt v pomere cena/výkon
 • Viac druhov príchutí

 Objektívne zhodnotenie počas môjho užívania:

Výborná voľba pre bežcov skôr na dlhé trate ako náhrada tuhej stravy s výborným ohľadom na tráviacu sústavu.

 

K4 power gél

Tak toto je u mňa lahôdka  medzi gélmi v oblasti športových doplnkov. Rýchly príval energie je ich hlavnou prednosťou a nie len reklamným ťahom !!!!!! Pri horskom ultramaratóne 105km mi robilo spoločnosť iba 12gélov K4  a žalúdok to bez nejakých protestov zvládol.

Plusy:

Určite výborná chuť a to aj pri užívaní viac gélov za deň ( samozrejme pri adekvátnom výdaji energie )

Rýchly nástup energie pri vyčerpaní

 Mínusy:

Možno viac výberu príchutí

Osobná energetická bomba pri nedostatku enrgie je : K4 power gél a zapiť EnergoFitom 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.