07. 02. 2018

Tyčinky 3Energy bar nosím neustále so sebou, pretože sú skladné, výživné a skvele chutia. Doprajem si ich v rôznych situáciách

Keď mám hlad počas dňa a chcem si dopriať zdravú desiatu,

keď mám chuť na sladké a nechcem "hrešiť",

keď mám dlhotrvajúce alebo viacfázový tréning a potrebujem doplniť energiu + ľahko zasýtiť žalúdok,

ako sladkú odmenu po náročnom športovom výkone (po tréningu alebo po pretekoch),

pri dlhších cestách v aute pre lepšie sústredenie.

3Energy bar je šťavnatá a veľmi mi chutí želé, ktoré sa skrýva pod polevou. Najradšej mám jahodovou s jogurtovou polevou. Odporúčam všetkým športovcom aj nesportovcům. :)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.