Serrapeptase Plus vyriešila problém s bedrovým kĺbom a lakťom 13. 06. 2018

Vyše mesiaca som pociťovala bolesti a pálenie pravého bedrového kĺbu.
Bolesti zo dňa na deň náhle zhoršili a k tomu sa pridal aj tenisový lakeť.
Po študovaní rôznych liekov a doplnkov výživy na zlepšenie mojich zdravotných problémov som začala užívať Serrapeptase Plus v dávkovaní dve tablety ráno na lačno a jednu večer hodinu pred večerou.
Po dvoch týždňoch bolesti lakťa výrazne ustúpili, avšak bolesti kĺbu občas stále pretrvávali.
Pokračovala som v dávkovaní 2+1 tablety, časom bolesti ustupovali a po ďalších 6. týždňoch prišlo výrazné zlepšenie a všetky bolesti zmizli.
Mohla som chodiť celý deň po schodoch bez akejkoľvek bolesti.
Keďže som v práci celý deň na nohách a v neustálom pohybe, tak si ani neviete predstaviť ako som šťastná.
Následne som znížila dávkovanie na 1+1 tabletu, pričom sa nedostavili ani nevrátili žiadne zdravotné problémy ani bolesti.
Serrapeptase Plus cenovo patrí medzi drahšie doplnky výživy, avšak zdravie máme iba jedno, takže v tomto prípade určite nešetrite.

Serrapeptase Plus určite odporúčam, mne osobne pomohli dve balenia a teraz sa cítim úplne fit.

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.