21. 08. 2017

Dobrý deň do Kompavy,

Chcela by som sa podeliť o svoju pozitívnu referenciu s enzýmom zvaným Serrapeptáza. Objednala som si ho na odporúčanie mojej dobrej kamarátky. Tá ju užíva už dlhšiu dobu, kvôli opakovaným migrénam. Ja mam problém s hemoroidmi už zopár rokov. Mám za sebou aj operáciu, ktorá nebola dvakrát príjemná. Problém aj bolesti sa mi opakovali. Po užívaní serrapeptázy sa moje ťažkosti začali zlepšovať. Užívam ju podľa vášho odporúčania. Nekrvácam už a bolesti takmer odišli. Pozitívne účinky užívania som povedala aj svojmu ošetrujúcemu lekárovi, ktorý mi len pri poslednej kontrole potvrdil zlepšenie môjho dlhotrvajúceho problému. Veľmi oceňujem dostupnosť produktu, jeden si ju objednám a na druhý deň ju už mám doma. Pomer cena a kvalita tiež veľmi dobrá. Užívam od vás aj iné produkty a musím uznať, že sú vynikajúce.

Prajem vám veľa spokojných klientov :)

Ďakujem vám v Kompave, že ste na trh priniesli tento svetovo uznávaný výrobok :)

Marta K. Trenčín

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.