26. 02. 2015

Orgán, ktorý riadi funkciu lymfatického systému. Nachádza sa pod rebrami na ľavej strane tela.

Má štyri základné funkcie v organizme.
1. U plodu dieťaťa v nej vznikajú lymfocyty a červené krvinky.
2. Predstavuje zásobáreň červených krviniek a doštičiek.
3. Je jeden z hlavných filtrov krvi – odstraňuje z nej staré červené krvinky.
4. Zodpovedá za kvalitu imunitného systému, pretože čistí lymfatický systém, odvádza z tela chemické látky a farbivá, ktoré konzumujeme spolu s potravinami. Zbavuje tela škodlivých baktérií a napomáha tiež pri tvorbe protilátok.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.