Slovenský rekordman používa doplnky firmy Kompava 26. 02. 2015

V dňoch 23. - 25. mája 2014 vytvoril Štefan Karak zo Zemianskych Kostolian nový slovenský rekord v počte výstupov na Vtáčnik. Trasu Píly – Vtáčnik absolvoval celkovo 16-krát za 47 hodín a 16 minút. Počas rekordu prešiel vzdialenosť 192 kilometrov a prekonal celkové prevýšenie 14 400 metrov.

Rekord Štefana Karaka je hodnotený ako ozaj vynikajúci, nakoľko ho vytvoril v dôchodkovom veku a tiež aj z hľadiska ojedinelosti, nakoľko sa takáto podobná disciplína vo vytrvalostnej turitiske v horách nerealizuje nikde vo svete. Výstupu na Vtáčnik sa mohli zúčastniť aj bežní turisti, ktorí si odniesli pamiatkovú medailu. 

Pozrite si video z akcie: http://www.rtvprievidza.sk/video-galeria/sport


Štefan Karak už niekoľko rokov používa výživové doplnky firmy Kompava. Jeho skúsenosti nájdete medzi referenciami (kliknite pre zobrazenie).

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.