Špaldová krupica s proteínom a ovocím 12. 05. 2015
Špalda vám môže pomôcť s migrénami, znížiť riziko cukrovky typu II, kardiovaskulárne choroby, a pomôcť ženám vyhnúť sa žlčovým kameňom a rakovine prsníka. 


Potrebujeme na -2- porcie
2 hrnčeky vody
10 PL špaldovej krupice
jahody, banán,
1 PL vlašské orechy

 
Postup: 
1. Do vriacej vody pomaly, za stáleho miešania pridávame špaldovú krupicu, kým nám nevznikne hustejšia kaša.Micelárny kazeín Micellar Casein 80%
2. Jablko a hrušku si nakrájame zmiešame s proteínom a kašu.
3. Vrch posypeme vlašskými orechmi, príp. i škoricou.

 

Dobrú chuť !!!

Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.