26. 02. 2015

Na základe pôsobenia firmy Kompava v SR sme sa skontaktovali s Petrom Hertlom a dohodli sme se na prezentácii v závode terénneho triatlonu v prostredí Šaštín – Gazárka

Na závode sa zúčastnilo 42 závodnikov + závodníčiek – triatlonistov zo Slovenska, USA, Čiech a Rakúska. Závodilo sa na krásnej, ale náročnej trati. Hlavne pri jazde na bicykli na mäkkom pieskovom podklade závodníci bojovali na hranici vyčerpania. Aj teplota okolo 35 stupňov vyčerpávala závodníkov veľmi rýchlo.

Preto bola veľká potreba doplňovať tekutiny do dehytratovaného organizmu. Pre závodníkov bol pripravený pitný režim f. Kompava – Hypofit. Nápoje veľmi chutnali a spotreba bola veľká.

Z výsledkov jednotlivých kategórií neprekvapilo víťazstvo Petra Hertla mladšieho z Kompava H-Triathlon Teamu. Peter Hertl starší bol vo svojej kategórii na peknom druhom mieste.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.