ThermoFit a jeho účinky na športový výkon 15. 08. 2017

ThermoFit je v prvom rade termogénny spaľovač tukov, ale svojím zložením ho môžete využiť nielen pri chudnutí. Mňa zo športového hľadiska zaujalo spaľovanie tukových buniek pred cukrami, zvýšenie fyzických výkonov, vytrvalosti a energie.

Popis produktu vyzeral výborne, takže som ho neváhal zaradiť do mojich tréningov. Po jeho rôznom testovaní mne osobne najviac vyhovuje užívanie jednej kapsuly ráno na lačno pred intervalovým tréningom a dvoch kapsúl 45 min. pred pretekom alebo pred dlhším (2-3 hod.) vytrvalostným tréningom počas ktorého už nechcete zbytočne dopĺňať ďalšie kalórie. Nebál som sa ho zaradiť ani pred dôležitými pretekmi a o behoch o 6. ráno kedy sa cítim úplne svieži a nohy idú samé ani nehovorím :)

Považujem sa za skúseného bežca a tak musím konštatovať, že dokážem pocítiť, či má nejaký doplnok na mňa efekt. Pri užívaní ThermoFitu som bol plný energie a citeľne aj merateľne ( na športtesteri ) som vládal dlhšie a efektívnejšie podávať maximálny výkon.  Po pridaní ThermoFitu pred ťažšími fyzickými aktivitami som po ich následnom absolvovaní bol unavený a zničený iba minimálne a po svalovej horúčke ani stopy.

Považujem ho za veľmi účinný stimulant, ktorý na mňa pozitívne pôsobil a zlepšil môj fyzický výkon. Všetky tréningy a preteky som absolvoval v nezvyčajnej ľahkosti a v mojej maximálnej spokojnosti, pričom oceňujem, že okrem športových výhod som cítil aj veľké povzbudenie mozgových funkcií a celkovú lepšiu koncentráciu či už pri fyzickej alebo psychickej záťaži.

Jedna dávka (2 kps.) obsahuje 150 mg prírodného kofeínu, ktorý ja s výnimkou zeleného čaju nikde inde neprijímam, takže som počas fyzickej záťaže dostatočne potlačil možné príznaky únavy. Zároveň som pociťoval zlepšenú koncentráciu aj bdelosť, čo oceníte nielen pri fyzickej záťaži, ale napríklad aj pri šoférovaní alebo ťažkom dni v práci.

 V jeho zložení by som vyzdvihol najmä L-karnitín, horký pomaranč a extrakt z kôry bielej vŕby, čím počas fyzickej aktivity iba znásobíte účinok spaľovania tukov pred cukrami. Taktiež obsahuje extrakt zeleného čaju, ktorý má silný povzbudzujúci účinok. Ako jeho ďalšiu výhodu dodám, že obsahuje iba prírodné látky a je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov, ľudí s alergiou na laktózu, sóju, vajcia či ryby.

Počas testovania produktu som nemal žiadny problém s jeho trávením pred ani počas fyzickej záťaže a taktiež som nepociťoval ani pri (pre mňa) vyššom množstve prijatého kofeínu žiadne nežiadúce účinky. ThermoFit odporúčam zapiť dostatočným množstvom vody a určite ho zaradiť iba pred ťažšou fyzickou alebo psychickou aktivitou, aby si telo nezvyklo na jeho pravidelné - stimulačné účinky.

Podpora spaľovania tukov pri fyzickej aktivite a zvýšenie energie, čo viac si môže športovec priať? ThermoFit sa po jeho úspešnom testovaní stal mojím obľúbeným doplnkom pred ťažkými tréningmi a pretekmi. Jeho využitie je naozaj rozmanité a ja ho rozhodne odporúčam aj športovcom.

 

Juraj Török

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.