Tréning s K4 Power BCAA je efektívnejší a kvalitnejší /Tomáš Jurkovič 10. 09. 2015

Nové K4 Power BCAA som používal asi mesiac a hneď sa u mňa zaradili medzi top produkty od Kompavy. Ako triatlonista používam BCAA prakticky dennodenne na zvýšenie regenerácie počas viacerých tréningov za deň. Tieto nové BCAA sú podstatne účinnejšie ako klasické. Je to určite aj tým spôsobené, že v práškovej forme, teda vo forme je v jednej dávke väčšie množstvo Bcaa ako som si dával vo forme kapsúl. Veľmi oceňujem aj pridaný citrulín a glutamín. Obe tieto látky výrazne pomáhajú v regenerácii.

Za mesiac používania nových K4 Power BCAA môžem jednoznačne povedať že tréning s nimi je efektívnejší a kvalitnejší. Už počas tréningu cítim vo svaloch väčšiu silu, únava prichádza neskôr a následná regenerácia po tréningu trvá kratšie. Pri viacerých tréningoch za deň je to veľmi dôležité. Pomôžu eliminovať kumulovanú únavu, keď mám niekoľko ťažkých tréningových dní za sebou. Vyskúšal som ich aj vo fáze vylaďovania na preteky, kedy je tréningové zaťaženie menšie a snažím sa aby telo bolo maximálne oddýchnuté a pripravené podať najlepší výkon. Vtedy som pociťoval ako som mal svaly nabité energiou, ráno som sa budil svieži, tréningy pre mňa v podstate ani neboli záťaž a odrazilo sa to na 3.mieste na majstrovstvách Európy.

Rozpustnosť Bcaa-čiek je priemerná, z chuti mi viacej chuti grep. Skúšal som aj testovaciu vzorku, kde bolo viacej sódy, tieto boli veľmi osviežujúcejšie. Veľmi chutili. Tie čo sú v predaji majú menej sódy a podľa mňa je to škoda lebo nie sú také osviežujúce.

Tomáš Jurkovič, viacnásobný majster Slovenska v triathlone, kros triatlone a v zimnom triatlone

 

Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.