26. 02. 2015

Táto referencia sa týka nielen tých, ktorí sa pripravujú na súťaže, ale aj pre rekreačných cvičencov s využitím doplnkov výživy od firmy Kompava. Je veľkým šťastím, že Kompava má tak široký sortiment, že sa ním dá vybudovať postava európskeho formátu. Či sa to týka objemovej, tvarovacej alebo už záverečnej dolaďovacej, rysovacej, predsúťažnej top formy. Čo pomohlo Adele Ondrejovičovej z FC P+D Jarábek Trenčín k získaniu titulu absolútnej Majsterky Európy? V spolupráci s Adeliným „generálnym sponzorom“ – maminou a so mnou-trénerom sa Adela dohodla, že celá jej príprava bude spočívať výhradne na doplnkoch od Kompavy, lebo mám s ňou dlhoročné skúsenosti – vlastne od jej vzniku. Vrele odporúčam doplnky ako sú Proteíny (50%, 70%, 80%), Amino BCAA, Kreatín, Glutamín, HMB, ArginoDrink. Sú na budovanie a dolaďovanie formy. Už nám ich zostáva len dobre skombinovať, aby mali 100%-ný účinok. Nesmieme zabudnúť aj na spaľovače tukov (L-Carnitín, Termofit, Fit Chitosferin). Výbornou novinkou je aj doplnok Colostrum, ktorý slúži na podporu imunity. Keď máme telo doslova zdevastované, je tu aj kĺbová výživa Gelo-3 a Fit Artro Aktiv. Pri objemovej príprave s doplnkami od firmy Kompava nám veľmi pomohli aj Maltodextrin či Glukóza, ktoré sú veľmi dobrými nosičmi kreatínu a glutamínu do svalov. Ďalej to bol Protein 50% + banán vždy na desiatu a po tréningu a Amino 2500 4×3 kapsle. Na udržanie takto vybudovanej svalovej hmoty počas šiestich mesiacov nám veľmi prospievalo HMB, ktoré tiež slúži ako antikatabolický prostriedok. Do potréningového kokteilu sme pridali ešte 5g Glutaminu, 5g Kreatinu, 15g Glukózy a Maltodextrin. Takáto super bomba vyvolá u vás doslova explóziu a svalstvo zostáva neporušené, ba naopak nastáva anabolizmus, čiže svalové bunky rastú a to je náš cieľ v objemovej príprave. Teraz sa z tej istej firmy – Kompavy, budeme snažiť skombinovať doplnky, aby nám slúžili pri rysovaní, čo u nás znamená zbavovanie sa tukových rezerv s čo najmenším úbytkom svalovej hmoty. Prípravky: Protein 80%, Amino BCAA,HMB, Glutamin, Kreatin Ethylester, L-Carnitin, Fit Chitosferin,Ther­mofit,Gelo-3 alebo Fit Artroaktiv, Colostrum. Začneme Proteinom 80% 2× denne – na desiatu a po tréningu s prídavkom Glutamínu. HMB + BCAA pred tréningom aj s L-Carnitinom po 3 kapsle. To isté okrem L-Carnitinu aj po tréningu. V priebehu dňa 3×3 kapsle Kreatin Ethylesteru a aby sme neochoreli pri tak tvrdom tréningu a malom energetickom príjme, dodávame telu Vitamín C 2×, Colostrum 3 kapsle a v hypotonickom nápoji dobre rozpustné Gelo-3, aby nám to dobre „mazalo“ unavené kĺby, šľachy a úpony. Športu zdar a fitnessu zvlášť. Dipl. tr. I. tr. Pavol Jarábek

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.