26. 02. 2015

Extra adrenalínová show… Včera sa v Budapešti konal prvý ročník Undervorld pohára. Boli to veľmi zaujímavé preteky terénnych bicyklov, kde sa na cca 2 km úseku cca 800 metrov jazdilo v podpivničenej časti pod zemou. Kompava tam mala zastúpenie v podaní pretekárov Petra Hertla a Tomáša Jurkoviča, ktorí zo šiestich kategórí: Junior, Ženy, Elit, Hobby 1, Hobby 2, Master, boli registrovaní v kategórii ELIT i keď ani jeden z našich pretekárov nie je profík v danom štýle, nakoľko sú to profesionálni triatlonisti. Napriek tomu vybojovali úctihodné 5 a 7 miesto! A to medzi ďalšími 16-timi maxi profesionálmi z Maďarska v tejto kategórii. Chalani ste perfektní!… Kompava bola významným partnerom podujatia a už ako ste zvyknutí, poskytovala možnosť pitného režimu pre pretekárov. Na podujatí sme mali aj konkurenciu formou dvoch ďalších značiek, no napriek tomu sme boli naj značkou vyzdvihovanou nad ostatné, a našou prítomnosťou sme zvyšovali úroveň celej show. Moderátor akcie nás pravidelne vyzdvihoval a ďakoval za účasť a podporu. Dobre padli slová organizátora kde poukázal na to, že spomedzi 11 spolupracujúcimi firmami sme v TOP 2 v spoľahlivosti, flexibilite, nápomoci a vôbec v celkovej spolupráci.

Ďalšie info a podrobnosti behom týždňa.

Fotky a video aj tu: http://www.underworldkupa.hu/hir.php?…

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.