26. 02. 2015

Účasť f Kompava na UNIVERZIADE 2008.

Okrem rôznych aktivít pomoci a spolupráce so športovými zväzmi, federáciami, športovými klubmi a reprezentáciami SR sa f Kompava rozhodla aktívne zapojiť a prispieť k úspešnému priebehu Univerziady 2008. Je to stretnutie najlepších športovcov vysokoškolákov, ktorí reprezentovali Bratislavu, Slovensko západ, stred a východ. Podmienky účasti a spolupráce boli dohodnuté s tajomníkom Organizačného výboru Paed.Dr Petrom Svobodom. Súťažilo sa vo viacerých športoch a disciplínach. Na týchto súťažiach vo všetkých dňoch f Kompava zabezpečovala podávanie športového nápoja HypoFit pre všetkých účastníkov podujatia a prezentovala svoje výrobky a firmu pracovníkmi obchodného a marketingového oddelenia. Ako sponzor a partner podujatia okrem pitného režimu zabezpečila pre každého účastníka, športovca propagačnú igelitku so vzorkami HypoFitu, EnergoFitu a s tyčinkou Energy bar. Na každom športovisku, kde prebiehali súťaže v jednotlivých športoch boli umiestnené reklamné plachty. Pri stánkoch f Kompava sa zastavovali účastníci, študenti, pracovníci fakúlt a návštevníci podujatí. Okrem bežných informácii o výrobkoch a firme bola uskutočňovaná i poradenská služba. Viacerí si priamo na podujatí zakupovali i výrobky. Záujem bol hlavne o novinky Energy drops, Acidofit, ale aj staršie produkty ako HypoFit, EnergoFit a regeneračné výrobky Gainer, Amino BCAA, Amino 2500, Protein bar tyčinky, Glutamín v obidvoch baleniach a ďalšie výrobky podporujúce imunity a zdravie ako vit.U, Omega 3, L-lyzín, Lecitín. Veľký záujem bol aj o Energy bar tyčinky, ktoré sú veľmi vhodné počas súťaží i po súťažiach. Účasť f Kompava na tomto podujatí hodnotíme ako veľmi dobrú a do ďalšieho obdobia sa budeme snažiť tejto akcie zúčastniť, najmä z pohľadu priameho kontaktu so športovcami, trénermi a činovníkmi vo viacerých športoch.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.