26. 02. 2015

V minulej sezóne začali hráči nášho basketbalového klubu užívať rôzne doplnky výživy od firmy Kompava. Najmä však dodržiavať správny pitný režim a hydratáciu organizmu, na čo je najlepší Hypofit od Kompavy. Hráči užívali Hypofit pred a počas tréningov a zápasov. Nepociťovali únavu, smäd, žiadne svalové ťažkosti a pociťovali rýchlejšiu regeneráciu. Myslím, že aj tento faktor ovplyvnil skutočnosť, že sa družstvo MŠK Iskra Petržalka stalo víťazom I. basketbalovej ligy. Firme Kompava a jej výrobkom ostaneme verní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.