26. 02. 2015

S Kompavou som dostala možnosť spolupracovať vďaka účinkovaniu v slovenskej reprezentácií, kedy som mala možnosť vyskúšať tieto doplnky. Odvtedy ich využívam stále, čo vlastne hovorí samo za seba. Produkty, ktoré sa mne osobne najviac osvedčili a bez ktorých by príprava nemohla kvalitne fungovať sú: Základom sú:

  • Amino BCAA
  • Glutamín – ktorý užívam na ochranu svalovej hmoty pred a po každom tréningu.
  • Proteín Fit 80 – užívam na rýchle doplnenie vysoko kvalitných srvátkových bielkovín počas dňa a pred spaním. Chuťovo mi najviac sedí čokoládový nápoj.
  • L-Karnitín

Taktiež využívam a nedám dopustiť na vitamíny Fit Cé Vitamín,Fit Karotén, Lecitín, Probiotiká, Acidofit na prekyslený organizmus, HMB a Bio-Enzým , ktorý odporúčam všetkým,ktorí majú problémy s trávením

Mojim tromfom v príprave je ArgiNO drink, po ktorom som cítila znížené známky únavy a väčšiu pozornosť. Ma vynikajúcu chuť a je pre mňa jedným z najdôležitejších doplnkov v predsúťažnom období.

S firmou Kompava som veľmi spokojná. Týmto smerom by som sa chcela poďakovať za pomoc a podporu na ceste za mojími úspechmi.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.