Vajíčkovo-proteínová nátierka 20. 11. 2015

Potrebujeme:

4 vajíčka
3 trojuholníky taveného syra
Proteínový koktejl Wellness Daily Protein 65%
50 g masla
čierne mleté korenie
2 ČL horčice

Postup:

1/ Vajcia uvaríme natvrdo cca 10 minút. Po uvarení ich vložíme do studenej vody, aby sa ľahko olúpali. Vychladnuté a olúpané vajíčka rozrežeme na polovicu, vyberieme žĺtky, dáme ich do malej misky, roztlačíme a vymiešame s maslom a syrom.

2/ Pridáme soľ, čierne mleté korenie, 2 odmerky Wellness Daily Proteinu – natural a vymiešame.

3/ Bielky nakrájame nadrobno a primiešame k žĺtkovej zmesi. Ozdobíme čerstvou zeleninou podľa chuti a podávame s bezlepkovým pečivom.

Dobrú chut!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.