10. 11. 2017

Náš vegánsky proteín nie len dobre chutí, ale rovnako dobre sa s ním aj pečie. V spolupráci so šikovnou pekárkou a kuchárkou Natáliou sme pre vás pripravili tento recept. Natália pravidelne prispieva s podobnými receptami na svojom blogu Zdravie na tanieri, kde nájdete kopec chutných a hlavne zdravých receptov. Dosť bolo čítania, ide sa piecť! 

Vegánske čokoládovo škoricové truffles

Suroviny

 

Na obaľovanie:

 

  • 4PL mandľových lupienkov
  • 4PL kokosu

 

Postup prípravy

Všetky ingrediencie určené na prípravu Truffles si rozmixujeme vo väčšom mixéri so sekacími nožmi na tuhú zmes. Asi 3x stierame zmes, aby sa poriadne premixovala. Po rozmixovaní ju necháme v mrazničke postáť asi 10 minút.

 

Zatiaľ si do misiek, v ktorých budeme guličky obaľovať pripravíme zmesi. Do prvej len nasypeme kokos. Do druhej pôjdu mandle, ale tie si najprv rozmixujeme na konzistenciu strúhanky, až potom nasypeme do misky. Ja som použila mandľové lupienky, ale Vy môžete použiť aj celé lúpané mandle.

 

Po odstáti v mrazničke zmes vyberieme a mokrou rukou tvarujeme guľky, ktoré obaľujeme v mandľovom a kokosovom obale. Niektoré ponechajte aj čisté. Chutia výborne. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.