26. 02. 2015

Moje meno je Ján Kočiš a od 12-tich rokov sa venujem cyklotrialu. Je to veľmi pekný šport, no dosiahnuť vrchol si žiadalo tvrdú prípravu. Samozrejme, že keď človek robí vrcholový šport, musí sa dobre stravovať a užívať rôzne produkty na zvýšenie kvality. Ja mám to šťastie, že ma podporuje firma KOMPAVA, ktorá mi vytvára jedálničiek a doplnkovú stravu. Rok 2010 bol oproti minulým rokom niečím zvláštnym. Začala ma podporovať KOMPAVA a dodávať produkty, ktoré som poctivo užíval. Tieto doplnky mi veľmi pomohli. Hlavne som na tom lepšie kondične, mám čistú myseľ a nebývam chorý. Môžem povedať, že som mal v celku úspešnú sezónu a dúfam, že ta dalšia prinesie toho ovocia viac. Získal som piaty titul Majstra Slovenska a na Majstrovstvách sveta som desiaty. Užíval som Hypofit a Energofit na obnovu a regeneráciu. Pred veľkým pretekom a namáhavým tréningom som užíval Gainer na silu. Tesne pred spaním som užíval Protein night na úplnú regeneráciu. Na kĺby som užíval Gelo-3-komplex. Kŕčov ma zbavil Acidofit, ktorý si neviem vynachváliť.

Preto veľká vďaka patrí práve im. Ďakujem.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.