Veľkonočný baránok s jablkami a mrkvou 18. 01. 2018

Čo potrebujete?     

-        150g polohrubej špaldovej múky

-        100g proteínu Zen Whey 70% - čokoláda višňa

-        200g agave

-        2 nastrúhané mrkvy

-        1 nastrúhané jablko

-        5 vajec

-        1 kypriaci prášok do pečiva

-        2 hrste celých vlašských orechov

-        2 čajové lyžičky mletej škorice

-        štipka soli

Ako prvé si pripravte jablko a mrkvy. Očistite si ich a na hrubom strúhadle nastrúhajte. Vlašské orechy posekajte na drobno. Vajcia spolu s medom vyšľahajte metličkami do penista. K vyšľahaným vajciam pridajte preosiatu múku, kypriaci prášok, mletú škoricu a štipku soli. Nakoniec primiešajte nastrúhanú mrkvu, jablko, nasekané orechy, poprípade hrozienka, a dobre premiešajte. Cesto by malo byť mierne husté, v prípade potreby ho zahustite troškou múky.

 

Formu na barančeka si predhrejte, jemne vymažte kokosovým olejom a vysypte mletými orechami. Nakoniec do nej vylejte cesto. Pečte 40-45 minút pri 180°C. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.