Vianočné pečenie - Tvarohový koláč s proteínom 23. 11. 2015

Hrozienka sú významným zdrojom energie. Obsahujú prírodné cukry, ktoré poskytujú organizmu značnú dávku energie. V porovnaní s nezdravými maškrtami telu dodajú mnoho ďalších výživných látok. Ak najbližšie pocítite v práci únavu, siahnite po hrozienkach, ktoré môžete skombinovať s obľúbenými orechmi (mandľami, lieskovými alebo vlašskými orechmi). Hrozienka tiež pomáhajú telu zbaviť sa toxínov. Látky, ktoré obsahujú - hlavne draslík a horčík - pomáhajú z tela odstraňovať nahromadené škodlivé látky, a tak predchádzať rôznym ochoreniam.


Potrebujeme:
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt raisins

100 g hrozienok2 PL hnedého cukru500 g tvarohu

3 vajcia

3 PL krupice

100 g jogurtuMicelárny kazeín Micellar Casein 80%

múka na vysypanie formy 2 dávky Micellar Casein - vanilka 

Postup:
Ingrediencie zmiešame dokopy - najskôr zmiešame sypké suroviny, potom pridáme vajcia a nakoniec tvaroh. Všetko zmiešame.Vezmeme si akúkoľvek formu, vymažeme ju maslom a zľahka vysypeme múkou (alebo formu vyložíme papierom na pečenie). Cesto nalejeme do formy a vložíme do rúry vyhriatej na180 °C. Pečieme cca 35 - 60minút (závisí od rúry). Či je cesto upečené zistíme jednoducho - špajdlu picheme do koláča, ak je po vytiahnutí špajdla obalená cestom, koláč ešte nie je upečený. Ak je špajdla suchá, koláč je hotový. 
 
Dobrú chuť! :-)

Nutričná hodnota:
1 ks 583 kJ, 139 kcal, 15,7 bielkoviny, 13,7 sacharidy, 3,4 tuky

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.