26. 02. 2015

7.-9.10.2008 sa konala v Bratislave výstava Slovmedica-Non Handicap. Naším informačným stánkom sme dali o sebe vedieť, ako aj o tom, že už 7 rokov aktívne pomáhame nielen športovcom, ale i všetkým ľuďom. Na výstave sa zúčastnil tím firmy. Na výstave sme spoznali mnoho nových a zaujímavých ľudí a získali pre firmu cenné kontakty na nadviazanie nových možností spolupráce. Na 10. výstave zdravotníctva Slovmedica a 6. výstave zdravotne postihnutých ľudí Non – Handicap sa prezentovalo 67 vystavovateľov z 3 krajín. Výstava sa konala pod záštitou Ministerstva zdravotníctva v úzkej spolupráci s odbornými partnermi – Asociácia nemocníc Slovenska, Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR, Slovenská lekárska komora, Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, Slovenská farmaceutická spoločnosť, Slovenská zdravotnícka univerzita, Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského, Lekárska fakulta Univerzity Komenského a Úrad verejného zdravotníctva SR. Bol pripravený aj bohatý sprievodným programom, ktorý prinášal so sebou množstvo zaujímavých a odborných informácií. Hlavným programom bolo vyhodnotenie výrobkov, ktoré sa zapojili do súťaže o cenu Zlatej Incheby. Zapojiť sa mohla každá firma, ktorá pomáha ľudstvu priniesť krajší pohľad na život a zlepšiť kvalitu života. Odmenených bolo päť firiem, ktoré sa zapojili do súťaže s rôznymi exponátmi. Jedným z exponátov, ktoré získali ocenenie „Zlatá Incheba 2008“ bol aj náš nový výrobok ACIDOFIT. Cenu si zaslúžil za vynikajúce zloženie, ktoré má pozitívny vplyv na prekyslený ľudský organizmus, svalové kŕče a preventívne pôsobí proti ľudským chorobám. Exponáty vyhodnotila odborná Technická komisia zložená z odborníkov z oblasti zdravotníctva pod vedením prof. MUDr. Eleny Kukurovej, CSc.. a cenu s radosťou za firmu KOMPAVA prevzala majiteľka firmy – Ing. Želmíra Komorechová. Dúfame, že aj toto ocenenie zviditeľní, že ACIDOFIT je naozaj výrobok určený pre každého a niet človeka, ktorý by si nenašiel príznaky ochorenia, pri ktorých mu môže ACIDOFIT pomôcť.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.