Wellness palacinky od Erika Halašku 26. 02. 2015Na cesto potrebujeme:
5 PL jemných ovsených vločiek
2 PL špaldovej múky
2 celé vajcia
2 dcl mlieka
1 dávka  Wellness Protein - kokos-čokoláda
tekuté sladidlo

Na plnku potrebujeme:
strúhaný kokos
tekuté sladidlo
1 stredne veľký banán
2 PL mandľového masla
1 PL odtučneného kakaa
vodu

Príprava:
1/V miske zmiešame ovsené vločky, špaldovú múku, vajcia, proteín, mlieko a tekuté sladidlo.  Ak je zmes príliš hustá, pridáme mlieko.
2/Na panvicu dáme 1 lyžičku kokosového oleja a rozlievame palacinky. Tie pečieme do zhnednutia z oboch strán.
3/V druhej miske si zmiešame kakao, mandľové maslo, roztlačený banán a pridáme trochu sladidla (podľa chute). Zmes riedime vodou pokiaľ nevznikne krém.
Palacinky dáme na tanier potrieme plnkou a pekne zrolujeme.


Dobrú chuť :)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.