Zelené Smoothie s proteínom 26. 02. 2015
 
  
Potrebujeme :  
500 ml vody 
1/2 rímskeho šalátu 
3-4 stonky zeleru 
2 šálky špenátu 
1 jablko, olúpané a nakrájané 
1 hruška, olúpaná a nakrájaná 
1 banán 
šťava z pol čerstvého citróna 
1/3 šálky čerstvej petržlenovej vňate 
 
 
Príprava:  
1 / V mixéri, pridáme vodu a nakrájaný šalát. Dáme na minimálne otáčky, a potom pridáme zeler, jablko, hrušku a zvýšime rýchlosť mixéra až dostanete hladkú zelenú zmes. 
2 / Nakoniec pridáme petržlenovú vňať, proteín a premiešame s citrónovu šťavu. Môžme piť tento úžasný zelený nápoj  každé ráno a vaša pokožka bude zdravá a žiariaca.
  
Dobrú chuť !!!
 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.