26. 02. 2015

Žilinsky triatlon už v poradí 8. ročník prebiehajúci v Žiline je súčastne aj Majstrovstvami SR v šprintriatlone mužov, žien a veteránov a záverečným kolom Slovenského pohára v triatlone 2006. Usporia­dateľom bol i pre tento rok Klub plaveckých športov Nereus Žilina.

Súťažilo približne 150 domácich i zahraničných pretekárov z radov registrovaných i neregistrovaných športovcov od mladších žiakov až po veteránov. Hlavný pretek pozostával z 750 m plávania vo vonkajšom bazéne, 20 km cyklistiky so zvlneným terénom v meste a z 5 km behu v okolí areálu.

Víťazi obdržali vecné i finančné ceny. Pretek prebiehal za teplého slnečného dňa, preto team firmy Kompava musel byť vždy pripravený s vychladenými nápojmi Hypofitu aby pretekári neboli smädní a nechýbala im energia. spracoval:V.Vrba

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.