26. 02. 2015

Žilinský triatlon – predposledné kolo Slovenského

17.8.2008 sa v Žiline konal 10.ročník Žilinského triatlonu, ktorého sa zúčastnil rekordný počet pretekárov – 40 v kategórii Triatlonových nádejí, 102 v kategórii Elite, 85 v kategórii Open a 7 štafiet po 3 pretekárov. Po prvý krát organizátor Nereus Žilina zvolil miesto konania pretekov Vodné dielo v Žiline. Plávalo sa vo vodnej nádrži, teplota vody bola 18,5 stupňov, takže boli povolené neoprény, cyklistická 20-tka a bežecká 5 km trasa išla tiež okolo Vodného diela. Po pretekoch sa mnohí pretekári vyjadrili, že to bol krásny triatlon hodný európského podujatia . Kompava už tradične prispela svojimi top výrobkami do ocenenia pretekárov a zároveň poskytla pretekárom pitný režim. Víťazom hlavnej kategórie elite sa stal Andrej Orlický pri neúčasti Pala Šimku, ktorý bol na OH v Pekingu a o ktorom sme už vedeli, ako nešťastne sa mu darilo. Po 1000 plávania dostal úder do hlavy, takže záchrankári mu museli pomáhať z vody von a olympiáda sa pre neho skončila. Podrobné výsledky žilinského triatlonu nájdete aj na http://www.videocom.sk/…17zilina.htm

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.