26. 02. 2015

Žilinský triatlon sa po druhý krát uskutočnil na Vodnom dieli. Kompava sa opäť zaradila k stálym a veľkorysým sponzorom. Okrem pitného režimu, kde sa rozdalo okolo 100 litrov Hypofitu, zasponzorovala Kompava súťaž, do ktorej venovala výrobky. Prvý deň preteku súťažili športovci od tých najmenších až po tzv.“hobíkov“ a štafiet, druhý deň pretekali registrovaní a súťažili o titul majstra Slovenska. Počasie sa nám po celý víkend prialo a slniečko nás ohrievalo. Myslím si, že každý, kto sa venuje tak náročnému športu, ako je triatlon, by si mal uvedomiť, že telu treba vrátiť, čo si od neho požičiame – tak znie zákon prírody, tak to uvádza aj majiteľka Kompavy vo svojom predslove v katalógu. Pokiaľ z neho len odčerpávame, prejaví sa to znížením výkonu, následne kondície a niekedy až poškodením zdravia. Stratégia Kompavy je zameraná nielen na získanie financií z predaja. Jej stratégia je viac nasmerovaná na získanie dôvery v kvalitu, čistotu a účinnosť jej produktov. Jej sponzorská úščasť na tejto akcii je toho dôkazom. Aj v Kompave sa kríza snaží presadiť. Lenže ona má svojich silných bojovníkov.....

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.